MASMLG33A
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMLG33A
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB
Fitxak: MASMLG33A.pdf
  • Mezua
MASMLG33Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMLG33A fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10424 pcs Datuen fitxa MASMLG33A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 33V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 53.3V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 36.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMLG (DO-215AB)
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-215AB, SMC Gull Wing Beste izenak 1086-6288
1086-6288-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56.2A Edukiera @ maiztasuna -