MASMCJ48CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMCJ48CAE3/TR
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena HI REL TVS
Fitxak: MASMCJ48CAE3/TR.pdf
RoHs egoera RoHS betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
MASMCJ48CAE3/TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMCJ48CAE3/TR fabrikatzailea Microsemi
deskribapena HI REL TVS Lead Free Status / RoHS egoera RoHS betetzea
Kopurua eskuragarri 13549 pcs Datuen fitxa MASMCJ48CAE3/TR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 48V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 77.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 53.3V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMCJ (DO-214AB) Series Military, MIL-PRF-19500
RoHS egoera RoHS Compliant Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak MASMCJ48CAE3/TRMS Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.4A Edukiera @ maiztasuna -