MASMBJSAC50
MicrosemiMicrosemi
MASMBJSAC50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMBJSAC50
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 50V 88V DO214AA
Fitxak: MASMBJSAC50.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
131 pcs
  • Mezua
MASMBJSAC50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMBJSAC50 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 50V 88V DO214AA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 12595 pcs Datuen fitxa MASMBJSAC50.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 50V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 88V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 55.5V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMBJ (DO-214AA)
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak 1086-5648
1086-5648-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.8A Edukiera @ maiztasuna 30pF @ 1MHz
Produktu erlazionatuak
MASMBJSAC5.0
MASMBJSAC5.0
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 5V 10V DO214AA
Stockean: 11310 pcs
Deskarga: MASMBJSAC5.0.pdf
RFQ
MASMBJSAC50E3
MASMBJSAC50E3
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 50V 88V DO214AA
Stockean: 13048 pcs
Deskarga: MASMBJSAC50E3.pdf
RFQ
MASMBJSAC6.0
MASMBJSAC6.0
deskribapena: TVS DIODE 6V 11.2V DO214AA
Deskarga: MASMBJSAC6.0.pdf
MASMBJSAC50E3/TR
MASMBJSAC50E3/TR
deskribapena: TVS
Deskarga:
MASMBJSAC45E3
MASMBJSAC45E3
deskribapena: TVS DIODE 45V 77V DO214AA
Deskarga: MASMBJSAC45E3.pdf
MASMBJSAC5.0E3/TR
MASMBJSAC5.0E3/TR
deskribapena: TVS
Deskarga:
MASMBJSAC5.0E3
MASMBJSAC5.0E3