MASMBJSAC15
MicrosemiMicrosemi
MASMBJSAC15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMBJSAC15
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 15V 23.6V DO214AA
Fitxak: MASMBJSAC15.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
131 pcs
  • Mezua
MASMBJSAC15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMBJSAC15 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 15V 23.6V DO214AA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 11622 pcs Datuen fitxa MASMBJSAC15.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 15V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 23.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 16.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMBJ (DO-214AA)
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 500W Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak 1086-5634
1086-5634-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20A Edukiera @ maiztasuna 30pF @ 1MHz