MASMBJ64AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBJ64AE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMBJ64AE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 64V 103V DO214AA
Fitxak: MASMBJ64AE3.pdf
  • Mezua
MASMBJ64AE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMBJ64AE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 64V 103V DO214AA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 15613 pcs Datuen fitxa MASMBJ64AE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 64V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 103V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 71.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMBJ (DO-214AA)
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak 1086-5589
1086-5589-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.8A Edukiera @ maiztasuna -
Produktu erlazionatuak
MASMBJ60CAE3
MASMBJ60CAE3
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA
Stockean: 16288 pcs
Deskarga: MASMBJ60CAE3.pdf
RFQ
MASMBJ64A
MASMBJ64A
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 64V 103V DO214AA