MASMBJ33AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBJ33AE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMBJ33AE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA
Fitxak: MASMBJ33AE3.pdf
  • Mezua
MASMBJ33AE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMBJ33AE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 16329 pcs Datuen fitxa MASMBJ33AE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 33V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 53.3V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 36.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMBJ (DO-214AA)
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak 1086-5537
1086-5537-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.3A Edukiera @ maiztasuna -
Produktu erlazionatuak
MASMBJ33A
MASMBJ33A
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA