MASMBJ26AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBJ26AE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMBJ26AE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA
Fitxak: MASMBJ26AE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
180 pcs
  • Mezua
MASMBJ26AE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMBJ26AE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 16860 pcs Datuen fitxa MASMBJ26AE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 26V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 42.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 28.9V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMBJ (DO-214AA)
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak 1086-5515
1086-5515-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.2A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MASMBJ26A
MASMBJ26A
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AA