MASMBJ18A
MicrosemiMicrosemi
MASMBJ18A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMBJ18A
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA
Fitxak: MASMBJ18A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
180 pcs
  • Mezua
MASMBJ18Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMBJ18A fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 18V 29.2V DO214AA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 15996 pcs Datuen fitxa MASMBJ18A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 18V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 29.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 20V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMBJ (DO-214AA)
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak 1086-5498
1086-5498-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.5A Edukiera @ maiztasuna -