MASMBG70AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMBG70AE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMBG70AE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 70V 113V DO215AA
Fitxak: MASMBG70AE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
164 pcs
  • Mezua
MASMBG70AE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMBG70AE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 70V 113V DO215AA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 17611 pcs Datuen fitxa MASMBG70AE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 70V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 113V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 77.8V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMBG (DO-215AA)
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-215AA, SMB Gull Wing Beste izenak 1086-5407
1086-5407-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.3A Edukiera @ maiztasuna -