MASMBG64A
MicrosemiMicrosemi
MASMBG64A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMBG64A
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 64V 103V DO215AA
Fitxak: MASMBG64A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
164 pcs
  • Mezua
MASMBG64Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMBG64A fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 64V 103V DO215AA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 15915 pcs Datuen fitxa MASMBG64A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 64V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 103V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 71.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMBG (DO-215AA)
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-215AA, SMB Gull Wing Beste izenak 1086-5394
1086-5394-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.8A Edukiera @ maiztasuna -