MASMBG54A
MicrosemiMicrosemi
MASMBG54A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMBG54A
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 54V 87.1V DO215AA
Fitxak: MASMBG54A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
164 pcs
  • Mezua
MASMBG54Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMBG54A fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 54V 87.1V DO215AA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 16948 pcs Datuen fitxa MASMBG54A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 54V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 87.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 60V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMBG (DO-215AA)
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-215AA, SMB Gull Wing Beste izenak 1086-5374
1086-5374-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.9A Edukiera @ maiztasuna -