MASMBG48A
MicrosemiMicrosemi
MASMBG48A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMBG48A
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 48V 77.4V DO215AA
Fitxak: MASMBG48A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
164 pcs
  • Mezua
MASMBG48Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMBG48A fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 48V 77.4V DO215AA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 14268 pcs Datuen fitxa MASMBG48A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 48V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 77.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 53.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMBG (DO-215AA)
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-215AA, SMB Gull Wing Beste izenak 1086-5362
1086-5362-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.7A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MASMBG48CA
MASMBG48CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 48V 77.4V DO215AA
Stockean: 16176 pcs
Deskarga: MASMBG48CA.pdf
RFQ
MASMBG45AE3
MASMBG45AE3
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 45V 72.7V DO215AA
Stockean: 16919 pcs
Deskarga: MASMBG45AE3.pdf
RFQ
MASMBG48AE3
MASMBG48AE3