MASMBG2K3.3
MicrosemiMicrosemi
MASMBG2K3.3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MASMBG2K3.3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 3.3V 5.8V DO215AA
Fitxak: MASMBG2K3.3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MASMBG2K3.3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MASMBG2K3.3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 3.3V 5.8V DO215AA Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5090 pcs Datuen fitxa MASMBG2K3.3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 3.3V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 5.8V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 4.6V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMBG (DO-215AA)
Series Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 2000W (2kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-215AA, SMB Gull Wing Beste izenak 1086-5330
1086-5330-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna -