MAPLAD6.5KP43CAE3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAPLAD6.5KP43CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 43V 69.4V MINI-PLAD
  • Mezua
MAPLAD6.5KP43CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAPLAD6.5KP43CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 43V 69.4V MINI-PLAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 11049 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 43V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 69.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 47.8V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea Mini-PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard SMD
Beste izenak 1086-5075
1086-5075-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 93A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAPLAD6.5KP45CA
MAPLAD6.5KP45CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 45V 72.7V MINI-PLAD
Stockean: 9476 pcs
Deskarga:
RFQ
MAPLAD6.5KP40CA
MAPLAD6.5KP40CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 40V 64.5V MINI-PLAD
Stockean: 9574 pcs
Deskarga:
RFQ
MAPLAD6.5KP43CA
MAPLAD6.5KP43CA
deskribapena: TVS DIODE 43V 69.4V MINI-PLAD