MAPLAD6.5KP28CAE3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAPLAD6.5KP28CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 28V 45.5V MINI-PLAD
  • Mezua
MAPLAD6.5KP28CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAPLAD6.5KP28CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 28V 45.5V MINI-PLAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9411 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 28V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 45.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 31.1V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea Mini-PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard SMD
Beste izenak 1086-5055
1086-5055-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 143A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAPLAD6.5KP30AE3
MAPLAD6.5KP30AE3
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 30V 48.4V MINI-PLAD
Stockean: 11624 pcs
Deskarga:
RFQ
MAPLAD6.5KP26AE3
MAPLAD6.5KP26AE3
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 26V 42.1V MINI-PLAD
Stockean: 9603 pcs
Deskarga:
RFQ
MAPLAD6.5KP28CA
MAPLAD6.5KP28CA
deskribapena: TVS DIODE 28V 45.5V MINI-PLAD