MAPLAD6.5KP10CAE3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAPLAD6.5KP10CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 10V 17V MINI-PLAD
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
109 pcs
  • Mezua
MAPLAD6.5KP10CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAPLAD6.5KP10CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 10V 17V MINI-PLAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9911 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 10V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 17V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 11.1V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea Mini-PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 6500W (6.5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard SMD
Beste izenak 1086-4979
1086-4979-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 383A