MAPLAD30KP260CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAPLAD30KP260CA
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 260V 419V PLAD
Fitxak: MAPLAD30KP260CA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MAPLAD30KP260CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAPLAD30KP260CA fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 260V 419V PLAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1891 pcs Datuen fitxa MAPLAD30KP260CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 260V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 419V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 289V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 30000W (30kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard SMD
Beste izenak 1086-4878
1086-4878-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71A