MAPLAD30KP100CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAPLAD30KP100CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 100V 162V PLAD
Fitxak: MAPLAD30KP100CAE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MAPLAD30KP100CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAPLAD30KP100CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 100V 162V PLAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1787 pcs Datuen fitxa MAPLAD30KP100CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 100V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 162V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 111V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea PLAD Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 30000W (30kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard SMD
Beste izenak 1086-4807
1086-4807-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 186A