MAP5KE8.5CAE3
MicrosemiMicrosemi
MAP5KE8.5CAE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAP5KE8.5CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 8.5V 14.4V DO204AL
Fitxak: MAP5KE8.5CAE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MAP5KE8.5CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAP5KE8.5CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 8.5V 14.4V DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6626 pcs Datuen fitxa MAP5KE8.5CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 8.5V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 14.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 9.44V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41) Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 500W
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Beste izenak 1086-4460
1086-4460-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 34.7A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAP5KE8.5CA
MAP5KE8.5CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO204AL