MAP5KE51CAE3
MicrosemiMicrosemi
MAP5KE51CAE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAP5KE51CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 51V 82.4V DO204AL
Fitxak: MAP5KE51CAE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MAP5KE51CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAP5KE51CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 51V 82.4V DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3918 pcs Datuen fitxa MAP5KE51CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 51V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 82.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 56.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41) Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 500W
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Beste izenak 1086-4408
1086-4408-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.1A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAP5KE51CA
MAP5KE51CA
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 51V 82.4V DO204AL