MAP5KE16CAE3
MicrosemiMicrosemi
MAP5KE16CAE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAP5KE16CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 16V 26V DO204AL
Fitxak: MAP5KE16CAE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MAP5KE16CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAP5KE16CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 16V 26V DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2960 pcs Datuen fitxa MAP5KE16CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 16V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 26V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 17.8V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41) Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 500W
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Beste izenak 1086-4340
1086-4340-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.2A