MA15KP78CAE3
MicrosemiMicrosemi
MA15KP78CAE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MA15KP78CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 78V 126V DO204AR
Fitxak: MA15KP78CAE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MA15KP78CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MA15KP78CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 78V 126V DO204AR Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3796 pcs Datuen fitxa MA15KP78CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 78V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 126V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 86.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AR Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AR, Axial
Beste izenak 1086-3862
1086-3862-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 119A