MA15KP51CAE3
MicrosemiMicrosemi
MA15KP51CAE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MA15KP51CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 51V 82.8V DO204AR
Fitxak: MA15KP51CAE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MA15KP51CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MA15KP51CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 51V 82.8V DO204AR Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6620 pcs Datuen fitxa MA15KP51CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 51V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 82.8V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 56.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AR Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AR, Axial
Beste izenak 1086-3834
1086-3834-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 181A