MA1.5KE51CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA1.5KE51CAE3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MA1.5KE51CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 43.6VWM DO204AR
Fitxak: MA1.5KE51CAE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MA1.5KE51CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MA1.5KE51CAE3 fabrikatzailea Microsemi Corporation
deskribapena TVS DIODE 43.6VWM DO204AR Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3662 pcs Datuen fitxa MA1.5KE51CAE3.pdf
Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 48.5V Tentsioa - Breakover 1
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 43.6V Tentsioa - Tasa DO-204AR
Mota Zener Series Military, MIL-PRF-19500
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Energia - Peak Pulse 21.4A
polarizazio DO-204AR, Axial Beste izenak 1086-3694
1086-3694-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia MA1.5KE51CAE3
deskribapena TVS DIODE 43.6VWM DO204AR Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 70.1V