M1.5KE180CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M1.5KE180CAE3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 154V 246V CASE-1
Fitxak: M1.5KE180CAE3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
M1.5KE180CAE3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M1.5KE180CAE3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 154V 246V CASE-1 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7013 pcs Datuen fitxa M1.5KE180CAE3.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 154V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 246V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 171V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea CASE-1 Series Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial
Beste izenak 1086-3155
1086-3155-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.1A