LX8383A-33IV
MicrosemiMicrosemi
LX8383A-33IV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LX8383A-33IV
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 7.5A TO247-3
Fitxak: LX8383A-33IV.pdf
  • Mezua
LX8383A-33IVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LX8383A-33IV fabrikatzailea Microsemi
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 7.5A TO247-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3488 pcs Datuen fitxa LX8383A-33IV.pdf
Tentsio askea (Max) 1.3V @ 7.5A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 10V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-247-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-247-3 PSRR 83dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 7.5A TO-247-3
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10mA Uneko - Irteera 7.5A