JANTXV2N5153L
MicrosemiMicrosemi
JANTXV2N5153L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JANTXV2N5153L
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TRANS PNP 80V 2A TO5
Fitxak: JANTXV2N5153L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
JANTXV2N5153Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JANTXV2N5153L fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TRANS PNP 80V 2A TO5 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4206 pcs Datuen fitxa JANTXV2N5153L.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 80V Vce saturazioa (Max) @ Ib, Ic 1.5V @ 500mA, 5A
Transistore mota PNP Hornitzaileen gailuen paketea TO-5
Series Military, MIL-PRF-19500/545 Energia - Max 1W
Packaging Bulk Pakete / kasua TO-205AA, TO-5-3 Metal Can
Beste izenak 1086-21023
1086-21023-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Maiztasuna - Trantsizioa -
Deskribapen zehatza Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 2A 1W Through Hole TO-5 DC Korrontearen Gaineko (hFE) (Min) @ Ic, Vce 70 @ 2.5A, 5V
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 50µA Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 2A