JANTXV1N5654A
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JANTXV1N5654A
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 64.1V 103V DO13
Fitxak: JANTXV1N5654A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
JANTXV1N5654Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JANTXV1N5654A fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 64.1V 103V DO13 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2848 pcs Datuen fitxa JANTXV1N5654A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 64.1V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 103V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 71.3V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-13 (DO-202AA)
Series Military, MIL-PRF-19500/500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-13 Beste izenak 1086-15820
1086-15820-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.6A Edukiera @ maiztasuna -