JANTX1N5662A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JANTX1N5662A
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 136V 219V DO13
Fitxak: JANTX1N5662A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
JANTX1N5662Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JANTX1N5662A fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 136V 219V DO13 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6187 pcs Datuen fitxa JANTX1N5662A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 136V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 219V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 152V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-13 (DO-202AA)
Series Military, MIL-PRF-19500/500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-13 Beste izenak 1086-15829
1086-15829-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.8A Edukiera @ maiztasuna -