JAN1N5632A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: JAN1N5632A
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 7.78V 13.4V DO13
Fitxak: JAN1N5632A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
JAN1N5632Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia JAN1N5632A fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 7.78V 13.4V DO13 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5190 pcs Datuen fitxa JAN1N5632A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 7.78V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 13.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 8.65V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-13 (DO-202AA)
Series Military, MIL-PRF-19500/500 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua DO-13 Beste izenak 1086-15777
1086-15777-MIL
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 112A Edukiera @ maiztasuna -