FST60100A
MicrosemiMicrosemi
FST60100A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FST60100A
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 100V TO249
Fitxak: FST60100A.pdf
  • Mezua
FST60100Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FST60100A fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE MODULE 100V TO249 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6940 pcs Datuen fitxa FST60100A.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 860mV @ 60A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 100V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-249 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-249-9, TO-249AA Variant Muntaketa mota Chassis Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Anode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 100V 60A Chassis Mount TO-249-9, TO-249AA Variant Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 2mA @ 100V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 60A