FST20150
MicrosemiMicrosemi
FST20150 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FST20150
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
Fitxak: FST20150.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
FST20150ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FST20150 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4924 pcs Datuen fitxa FST20150.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 830mV @ 10A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 150V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Diode mota Schottky
Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 10A Through Hole TO-220-3
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100µA @ 150V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 10A