FST16045D
MicrosemiMicrosemi
FST16045D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FST16045D
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE MODULE 45V TO249
Fitxak: FST16045D.pdf
  • Mezua
FST16045Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FST16045D fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE MODULE 45V TO249 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5747 pcs Datuen fitxa FST16045D.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 740mV @ 80A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 45V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-249 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-249AA Isolated Base Muntaketa mota Screw Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Series Connection
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 45V 80A Screw Mount TO-249AA Isolated Base Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 2mA @ 45V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 80A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FST16045
FST16045
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: DIODE MODULE 45V 80A TO249
Stockean: 6940 pcs
Deskarga: FST16045.pdf
RFQ
FST16045L
FST16045L
fabrikatzaileak: GeneSiC Semiconductor
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 45V 80A TO249AB
Stockean: 5789 pcs
Deskarga: FST16045L.pdf
RFQ
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 40V 80A TO249AB
Deskarga: FST16040L.pdf
deskribapena: DIODE MODULE 45V 160A TO249AB