APTM100AM90FG
MicrosemiMicrosemi
APTM100AM90FG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APTM100AM90FG
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena MOSFET 2N-CH 1000V 78A SP6
Fitxak: 1.APTM100AM90FG.pdf2.APTM100AM90FG.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 469 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 469 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
APTM100AM90FGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APTM100AM90FG fabrikatzailea Microsemi
deskribapena MOSFET 2N-CH 1000V 78A SP6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 469 pcs Datuen fitxa 1.APTM100AM90FG.pdf2.APTM100AM90FG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 10mA Hornitzaileen gailuen paketea SP6
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 105 mOhm @ 39A, 10V
Energia - Max 1250W Packaging Bulk
Pakete / kasua SP6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 20700pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 744nC @ 10V FET mota 2 N-Channel (Half Bridge)
FET Feature Standard Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 1000V (1kV)
Deskribapen zehatza Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 1000V (1kV) 78A 1250W Chassis Mount SP6 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 78A