APTGT50TDU170PG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APTGT50TDU170PG
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena IGBT MOD TRIPLE DUAL SOURCE SP6P
Fitxak: 1.APTGT50TDU170PG.pdf2.APTGT50TDU170PG.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 762 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 762 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
APTGT50TDU170PGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APTGT50TDU170PG fabrikatzailea Microsemi
deskribapena IGBT MOD TRIPLE DUAL SOURCE SP6P Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 762 pcs Datuen fitxa 1.APTGT50TDU170PG.pdf2.APTGT50TDU170PG.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1700V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 50A
Hornitzaileen gailuen paketea SP6-P Series -
Energia - Max 310W Pakete / kasua SP6
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) NTC termistororea No
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 4.4nF @ 25V
Sarrerako Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Deskribapen zehatza IGBT Module Trench Field Stop Triple, Dual - Common Source 1700V 70A 310W Chassis Mount SP6-P Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 250µA
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 70A konfigurazioa Triple, Dual - Common Source