APTGT50SK120D1G
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APTGT50SK120D1G
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena IGBT 1200V 75A 270W D1
Fitxak:
  • Mezua
APTGT50SK120D1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APTGT50SK120D1G fabrikatzailea Microsemi
deskribapena IGBT 1200V 75A 270W D1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3863 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 50A
Hornitzaileen gailuen paketea D1 Series -
Energia - Max 270W Pakete / kasua D1
Tenperatura operatiboa - NTC termistororea No
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 3.6nF @ 25V
Sarrerako Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Deskribapen zehatza IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 75A 270W Chassis Mount D1 Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 5mA
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 75A konfigurazioa Single