APTGT400SK120D3G
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APTGT400SK120D3G
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena IGBT 1200V 580A 2100W D3
Fitxak: 1.APTGT400SK120D3G.pdf2.APTGT400SK120D3G.pdf
  • Mezua
APTGT400SK120D3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APTGT400SK120D3G fabrikatzailea Microsemi
deskribapena IGBT 1200V 580A 2100W D3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3221 pcs Datuen fitxa 1.APTGT400SK120D3G.pdf2.APTGT400SK120D3G.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 400A
Hornitzaileen gailuen paketea D3 Series -
Energia - Max 2100W Pakete / kasua D-3 Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) NTC termistororea No
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 29nF @ 25V
Sarrerako Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Deskribapen zehatza IGBT Module Trench Field Stop Single 1200V 580A 2100W Chassis Mount D3 Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 750µA
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 580A konfigurazioa Single