APTGT20H60T1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APTGT20H60T1G
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena IGBT MOD TRENCH FULL BRIDGE SP1
Fitxak: APTGT20H60T1G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
APTGT20H60T1Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APTGT20H60T1G fabrikatzailea Microsemi
deskribapena IGBT MOD TRENCH FULL BRIDGE SP1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3261 pcs Datuen fitxa APTGT20H60T1G.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 20A
Hornitzaileen gailuen paketea SP1 Series -
Energia - Max 62W Pakete / kasua SP1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 175°C (TJ) NTC termistororea Yes
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 1.1nF @ 25V
Sarrerako Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Deskribapen zehatza IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge Inverter 600V 32A 62W Chassis Mount SP1 Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 250µA
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 32A konfigurazioa Full Bridge Inverter