APTGF500U60D4G
MicrosemiMicrosemi
APTGF500U60D4G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APTGF500U60D4G
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 625A 2000W D4
Fitxak: 1.APTGF500U60D4G.pdf2.APTGF500U60D4G.pdf
  • Mezua
APTGF500U60D4Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APTGF500U60D4G fabrikatzailea Microsemi
deskribapena IGBT 600V 625A 2000W D4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4286 pcs Datuen fitxa 1.APTGF500U60D4G.pdf2.APTGF500U60D4G.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 500A
Hornitzaileen gailuen paketea D4 Series -
Energia - Max 2000W Pakete / kasua D4
Beste izenak APTGF500U60D4GMP-ND Tenperatura operatiboa -
NTC termistororea No Muntaketa mota Chassis Mount
Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 26nF @ 25V Sarrerako Standard
IGBT motakoa NPT Deskribapen zehatza IGBT Module NPT Single 600V 625A 2000W Chassis Mount D4
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 500µA Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 625A