APT75GT120JRDQ3
MicrosemiMicrosemi
APT75GT120JRDQ3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APT75GT120JRDQ3
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena IGBT 1200V 97A 480W SOT227
Fitxak: 1.APT75GT120JRDQ3.pdf2.APT75GT120JRDQ3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
APT75GT120JRDQ3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APT75GT120JRDQ3 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena IGBT 1200V 97A 480W SOT227 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2254 pcs Datuen fitxa 1.APT75GT120JRDQ3.pdf2.APT75GT120JRDQ3.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 75A
Hornitzaileen gailuen paketea ISOTOP® Series Thunderbolt IGBT®
Energia - Max 480W Pakete / kasua SOT-227-4, miniBLOC
Beste izenak APT75GT120JRDQ3G
APT75GT120JRDQ3G-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
NTC termistororea No Muntaketa mota Chassis Mount
Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 5.1nF @ 25V Sarrerako Standard
IGBT motakoa NPT Deskribapen zehatza IGBT Module NPT Single 1200V 97A 480W Chassis Mount ISOTOP®
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 200µA Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 97A