APT50GT120LRDQ2G
MicrosemiMicrosemi
APT50GT120LRDQ2G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APT50GT120LRDQ2G
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena IGBT 1200V 106A 694W TO264
Fitxak: APT50GT120LRDQ2G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
APT50GT120LRDQ2Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APT50GT120LRDQ2G fabrikatzailea Microsemi
deskribapena IGBT 1200V 106A 694W TO264 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6044 pcs Datuen fitxa APT50GT120LRDQ2G.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 50A
Probako egoera 800V, 50A, 1 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 23ns/215ns
Energia aldatzea 2585µJ (on), 1910µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-264 [L]
Series Thunderbolt IGBT® Energia - Max 694W
Packaging Tube Pakete / kasua TO-264-3, TO-264AA
Beste izenak APT50GT120LRDQ2GMI
APT50GT120LRDQ2GMI-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Standard
IGBT motakoa NPT Gate Charge 240nC
Deskribapen zehatza IGBT NPT 1200V 106A 694W Through Hole TO-264 [L] Oraina - Pulsed Collector (Icm) 150A
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 106A