APT50GN120L2DQ2G
MicrosemiMicrosemi
APT50GN120L2DQ2G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APT50GN120L2DQ2G
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena IGBT 1200V 134A 543W TO264
Fitxak: 1.APT50GN120L2DQ2G.pdf2.APT50GN120L2DQ2G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
APT50GN120L2DQ2Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APT50GN120L2DQ2G fabrikatzailea Microsemi
deskribapena IGBT 1200V 134A 543W TO264 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4365 pcs Datuen fitxa 1.APT50GN120L2DQ2G.pdf2.APT50GN120L2DQ2G.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 50A
Probako egoera 800V, 50A, 2.2 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 28ns/320ns
Energia aldatzea 4495µJ (off) Series -
Energia - Max 543W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-264-3, TO-264AA Beste izenak APT50GN120L2DQ2GMI
APT50GN120L2DQ2GMI-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa NPT, Trench Field Stop
Gate Charge 315nC Deskribapen zehatza IGBT NPT, Trench Field Stop 1200V 134A 543W Through Hole
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 150A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 134A