APT30GT60KRG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APT30GT60KRG
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 64A 250W TO220
Fitxak: APT30GT60KRG.pdf
  • Mezua
APT30GT60KRGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APT30GT60KRG fabrikatzailea Microsemi
deskribapena IGBT 600V 64A 250W TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3924 pcs Datuen fitxa APT30GT60KRG.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 30A
Probako egoera 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 12ns/225ns
Energia aldatzea 525µJ (on), 600µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 [K]
Series Thunderbolt IGBT® Energia - Max 250W
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa NPT
Gate Charge 145nC Deskribapen zehatza IGBT NPT 600V 64A 250W Through Hole TO-220 [K]
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 110A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 64A