A42MX36-PQG208A
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-PQG208A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A42MX36-PQG208A
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena IC FPGA 176 I/O 208QFP
Fitxak: A42MX36-PQG208A.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 153 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 153 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10080 pcs
  • Mezua
A42MX36-PQG208Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A42MX36-PQG208A fabrikatzailea Microsemi
deskribapena IC FPGA 176 I/O 208QFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 153 pcs Datuen fitxa A42MX36-PQG208A.pdf
Tentsioa - hornidura 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Guztira RAM Bits 2560
Hornitzaileen gailuen paketea 208-PQFP (28x28) Series MX
Pakete / kasua 208-BFQFP Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)