A42MX36-3PQ240I
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-3PQ240I Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A42MX36-3PQ240I
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena IC FPGA 202 I/O 240QFP
Fitxak: A42MX36-3PQ240I.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
A42MX36-3PQ240Iren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A42MX36-3PQ240I fabrikatzailea Microsemi
deskribapena IC FPGA 202 I/O 240QFP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4649 pcs Datuen fitxa A42MX36-3PQ240I.pdf
Tentsioa - hornidura 3 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V Guztira RAM Bits 2560
Hornitzaileen gailuen paketea 240-PQFP (32x32) Series MX
Pakete / kasua 240-BFQFP Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)