A42MX36-1PQG208
MicrosemiMicrosemi
A42MX36-1PQG208 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A42MX36-1PQG208
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena IC FPGA 176 I/O 208QFP
Fitxak: A42MX36-1PQG208.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 150 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 150 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
A42MX36-1PQG208ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A42MX36-1PQG208 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena IC FPGA 176 I/O 208QFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 150 pcs Datuen fitxa A42MX36-1PQG208.pdf
Tentsioa - hornidura 3 V ~ 3.6 V, 4.75 V ~ 5.25 V Guztira RAM Bits 2560
Hornitzaileen gailuen paketea 208-PQFP (28x28) Series MX
Pakete / kasua 208-BFQFP Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (TA)