5KP85CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5KP85CAE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 85V 137V P600
Fitxak: 5KP85CAE3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
5KP85CAE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5KP85CAE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 85V 137V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49462 pcs Datuen fitxa 5KP85CAE3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 85V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 137V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 94.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua P600, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 36.5A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 Oinarriaren zati kopurua 5KP85
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5KP9.0-B
5KP9.0-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 9V 16.17V P600
Stockean: 54268 pcs
Deskarga:
RFQ
5KP85CA-HRA
5KP85CA-HRA
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 85VWM 137VC AXIAL
Stockean: 7166 pcs
Deskarga: 5KP85CA-HRA.pdf
RFQ
5KP9.0
5KP9.0