5KP40CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5KP40CAE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 40V 64.5V P600
Fitxak: 5KP40CAE3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
5KP40CAE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5KP40CAE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 40V 64.5V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55904 pcs Datuen fitxa 5KP40CAE3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 40V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 64.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 44.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua P600, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 77.5A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 Oinarriaren zati kopurua 5KP40
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5KP43-B
5KP43-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 43V 72.87V P600
Stockean: 54631 pcs
Deskarga:
RFQ
5KP43
5KP43