5KP33CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5KP33CAE3/TR13
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 33V 53.3V P600
Fitxak: 5KP33CAE3/TR13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
5KP33CAE3/TR13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5KP33CAE3/TR13 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena TVS DIODE 33V 53.3V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52612 pcs Datuen fitxa 5KP33CAE3/TR13.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 33V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 53.3V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 36.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series -
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua P600, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 93.8A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 Oinarriaren zati kopurua 5KP33
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5KP33CE3/TR13
5KP33CE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 33V 59V P600
Stockean: 53485 pcs
Deskarga: 5KP33CE3/TR13.pdf
RFQ
5KP33CA-TP
5KP33CA-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 33V 53.3V R-6
Stockean: 47154 pcs
Deskarga: 5KP33CA-TP.pdf
RFQ
5KP36
5KP36
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 36V 61.01V P600