3EZ51D2E3/TR8
MicrosemiMicrosemi
3EZ51D2E3/TR8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3EZ51D2E3/TR8
Fabrikatzaileak / Marka: Microsemi
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 51V 3W DO204AL
Fitxak: 3EZ51D2E3/TR8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
3EZ51D2E3/TR8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3EZ51D2E3/TR8 fabrikatzailea Microsemi
deskribapena DIODE ZENER 51V 3W DO204AL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 101637 pcs Datuen fitxa 3EZ51D2E3/TR8.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 51V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.2V @ 200mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea DO-204AL (DO-41)
Series - Energia - Max 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 48 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 51V 3W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 38.8V Oinarriaren zati kopurua 3EZ51